БРЕЗОВИЦА

ПРВИ  РАЗРЕД

 

ПОНЕДЕЉАК

     УТОРАК

      СРЕДА

 ЧЕТВРТАК

    ПЕТАК

1.час

Српски   језик

Математика

Српски језик

Математика

Српски   језик

2.час

Математика

Српски   језик

Математика

Српски   језик

математика

3. час

Свет око нас

Руски језик

Физичко васп.

Свет око нас

Физичко  васп.

4. час

Музичка  к.

Руски језик

Ликовна култ.

Верска настава

Свет око нас

5. час

Одељен.зајед.

Ваннаст.актив.

Ваннаст.актив.

Допунски час

Пројектна наст.

 

 

 

ДРУГИ   РАЗРЕД

 

ПОНЕДЕЉАК

     УТОРАК

      СРЕДА

 ЧЕТВРТАК

    ПЕТАК

1.час

Српски   језик

Руски језик

Српски језик

Математика

Српски   језик

2.час

Математика

Руски језик

Математика

Српски   језик

математика

3. час

Свет око нас

Математика

Физичко васп.

Физичко васп.

Физичко  васп.

4. час

Музичка к.

Српски језик

Ликовна  к.

Верска наст.

Свет око нас

5. час

Слободне акт.

Допунски час

Ликовна  к.

Ч О С

Народна трад.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТРЕЋИ   РАЗРЕД

 

ПОНЕДЕЉАК

     УТОРАК

      СРЕДА

 ЧЕТВРТАК

    ПЕТАК

1.час

Српски   језик

Математика

Српски   језик

Математика

Српски   језик

2.час

Математика

Српски   језик

Математика

Српски   језик

математика

3. час

Ликовна  к.

Русикки језик

Физичко васп.

Физичко васп.

Физичко  васп.

4. час

Ликовна  к.

Руски језик

Природе и друш.

Верска настава

Прир.и друш.

5. час

Одељен. зајед.

Слободне актив.

Музичка култ.

Допунски час.

Народна трад.

 

 

ЧЕТВРТИ РАЗРЕД

 

ПОНЕДЕЉАК

     УТОРАК

      СРЕДА

 ЧЕТВРТАК

    ПЕТАК

1.час

Математика

Руски језик

Математика

Српски језик

Математика

2.час

Српски језик

Руски језик

Српски језик

Математика

Српски језик

3. час

Ликовна к.

Математика

Физичко васп.

Физичко васп.

Физичко  васп.

4. час

Ликовна   к.

Српски језик

Прир.и друштва

Верска настава

Прир.и друш.

5. час

Слободне акт.

Допунски час

Музичка   к.

Ч О С

Народна трад.

6. час

 

 

Додатни час

 

 

 



 

 

ТУЛАРИ

 

 

 

 

ДРУГИ РАЗРЕД

 

 

1.

ВЕРСКА НАСТАВА

МАТЕМАТИКА

СРПСКИ ЈЕЗИК

МАТЕМАТИКА

СРПСКИ ЈЕЗИК

2.

СРПСКИ ЈЕЗИК

ФРАНЦУСКИ ЈЕЗИК

МАТЕМАТИКА

СРПСКИ ЈЕЗИК

МАТЕМАТИКА

3.

МАТЕМАТИКА

СРПСКИ ЈЕЗИК

СВЕТ ОКО НАС

ЛИКОВНА КУЛТУРА

ФРАНЦУСКИ ЈЕЗИК

4.

СВЕТ ОКО НАС

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

МУЗИЧКА КУЛТУРА

ЛИКОВНА КУЛТУРА

НАРОДНА ТРАДИЦИЈА

5.

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

ЧАС ОДЕЉЕНСКОГ СТАРЕШИНЕ

ДОПУНСКА НАСТАВА

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

СЛОБОДНЕ АКТИВНОСТИ

 

 

ЧЕТВРТИ РАЗРЕД

 

 

1.

ВЕРСКА НАСТАВА

СРПСКИ ЈЕЗИК

МАТЕМАТИКА

СРПСКИ ЈЕЗИК

МАТЕМАТИКА

2.

МАТЕМАТИКА

ФРАНЦУСКИ ЈЕЗИК

СРПСКИ ЈЕЗИК

МАТЕМАТИКА

СРПСКИ ЈЕЗИК

3.

СРПСКИ ЈЕЗИК

МАТЕМАТИКА

ПРИРОДА И ДРУШТВО

ЛИКОВНА КУЛТУРА

ФРАНЦУСКИ ЈЕЗИК

4.

ПРИРОДА И ДРУШТВО

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

МУЗИЧКА КУЛТУРА

ЛИКОВНА КУЛТУРА

ОД ИГРАЧКЕ ДО РАЧУНАРА

5.

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

ЧАС ОДЕЉЕНСКОГ СТАРЕШИНЕ

ДОПУНСКА/ ДОДАТНА НАСТАВА

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

СЛОБОДНЕ АКТИВНОСТИ

 

 

 

 

ВРЕЛО

 

 

ПРВИ  РАЗРЕД

 

 

 

ПОНЕДЕЉАК

УТОРАК

СРЕДА

ЧЕТВРТАК

ПЕТАК

1.

 

Математика

 

 

Српски језик

 

Математика

 

Српски језик

 

Математика

2.

 

Српски језик

Француски

језик

 

Српски језик

 

Математика

Француски

језик

3.

Музичка

култура

 

Математика

Пројектна

настава

Ликовна

култура

 

Српски језик

4.

 

Веронаука

Свет око

нас

Физичко

васпитање

Физичко

васпитање

Свет око

нас

5.

 

ЧОС

Физичко

васпитање

Допунска

настава

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДРУГИ РАЗРЕД

 

 

ПОНЕДЕЉАК

УТОРАК

СРЕДА

ЧЕТВРТАК

ПЕТАК

1.

 

Српски језик

 

 

Математика

 

Српски језик

 

Математика

 

Српски језик

2.

 

Математика

Француски

језик

 

Математика

 

Српски језик

Француски

језик

3.

Музичка

култура

 

Српски језик

Народна

традиција

Свет око

нас

 

Математика

4.

 

Веронаука

Свет око

нас

Физичко

васпитање

Физичко

васпитање

Ликовна

култура

5.

 

ЧОС

Физичко

васпитање

Допунска

настава

Слободне

активности

Ликовна

култура

 

ТРЕЋИ РАЗРЕД

 

 

ПОНЕДЕЉАК

УТОРАК

СРЕДА

ЧЕТВРТАК

ПЕТАК

1.

 

Српски језик

 

Музичка

култура

 

Српски језик

 

Математика

 

Српски језик

2.

 

Математика

 

Математика

 

Математика

 

Српски језик

 

Математика

3.

Природа и

друштво

Француски језик

Природа и

друштво

Ликовна

култура

Физичко

васпитање

4.

Физичко

васпитање

Српски

језик

Физичко

васпитање

Ликовна

култура

Француски

језик

5.

 

Веронаука

Чувари

природе

Слободне

активности

 

ЧОС

Допунска

Настава

 

 

 

 

 

ПОНЕДЕЉАК

УТОРАК

СРЕДА

ЧЕТВРТАК

ПЕТАК

1.

ВЕРСКА

НАСТАВА

МАТЕМАТИКА

СРПСКИ

ЈЕЗИК

 

МАТЕМАТИКА

СРПСКИ

ЈЕЗИК

2.

 

МАТЕМАТИКА

СРПСКИ

ЈЕЗИК

 

МАТЕМАТИКА

СРПСККИ ЈЕЗИК

 

МАТЕМАТИКА

3.

СРПСКИ

ЈЕЗИК

ПРИРОДА И

ДРУШТВО

ЛИКОВНА

КУЛТУРА

ПРИРОДА И

ДРУШТВО

ФРАНЦУСКИ

ЈЕЗИК

4.

МУЗИЧКА

КУЛТУРА

ФРАНЦУСКИ

ЈЕЗИК

ЛИКОВНА КУЛТУРА

ФИЗИЧКО

ВАСПИТАЊЕ

ФИЗИЧКО

ВАСПИТАЊЕ

5.

ФИЗИЧКО

ВАСПИТАЊЕ

ДОПУНСКА НАСТАВА

ЧУВАРИ

ПРИРОДЕ

СЛОБОДНЕ

АКТИВНОСТИ

ЧАС ОДЕЉЕНСКОГ СТАРЕШИНЕ

6.

 

 

 

 

ДОДАТНА

НАСТАВА

ЧЕТВРТИ РАЗРЕД

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КОЖУАР

 

ПРВИ РАЗРЕД

Час

Понедељак

Уторак

Среда

Четвртак

Петак

1.

Српски језик

 

Српски језик

 

Српски језик

Француски језик

Српски језик

2.

Математика

 

Математика

 

Математика

Француски језик

Математика

3.

Свет око нас

Пројектна настава

Свет око нас

Српски језик

Музичка култура

4.

Физичко и здравствено васпитање

Ликовна култура

Верска настава

 

Математика

Физичко и здравствено васпитање

5.

ЧОС

 

Физичко и здравствено

васпитање

Допунска настава

Ваннаставне активности

 

ТРЕЋИ РАЗРЕД

Час

Понедељак

Уторак

Среда

Четвртак

Петак

1.

Српски језик

 

Српски језик

 

Српски језик

Француски језик

Српски језик

2.

Математика

 

Математика

 

Математика

Француски језик

Математика

3.

Природа и друштво

Од играчке до рачунара

Природа и друштво

Српски језик

Музичка култура

4.

Физичко васпитање

Ликовна култура

Верска настава

 

Математика

Физичко васпитање

5.

ЧОС

Ликовна култура

Физичкo

васпитање

Допунска настава

Слободне активности

 

 

 

 

 

КАЛИНОВАЦ

ДРУГИ РАЗРЕД

1.

РУСКИ ЈЕЗИК

МАТЕМАТИКА

СРПСКИ ЈЕЗИК

МАТЕМАТИКА

СРПСКИ ЈЕЗИК

2.

РУСКИ ЈЕЗИК

СРПСКИ ЈЕЗИК

МАТЕМАТИКА

СРПСКИ ЈЕЗИК

МАТЕМАТИКА

3.

СРПСКИ ЈЕЗИК

МУЗИЧКА КУЛТУРА

СВЕТ ОКО НАС

ВЕРСКА НАСТАВА

СВЕТ ОКО НАС

4.

МАТЕМАТИКА

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

ЛИКОВНА КУЛТУРА

ЧУВАРИ ПРИРОДЕ

ЛИКОВНА

КУЛТУРА

5.

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

ЧАС ОДЕЉЕНСКОГ СТАРЕШИНЕ

ДОПУНСКА НАСТАВА

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

СЛОБОДНЕ АКТИВНОСТИ

 

 

ЧЕТВРТИ РАЗРЕД

1.

РУСКИ ЈЕЗИК

СРПСКИ ЈЕЗИК

МАТЕМАТИКА

СРПСКИ ЈЕЗИК

МАТЕМАТИКА

2.

РУСКИ ЈЕЗИК

МАТЕМАТИКА

СРПСКИ ЈЕЗИК

МАТЕМАТИКА

СРПСКИ ЈЕЗИК

3.

МАТЕМАТИКА

МУЗИЧКА КУЛТУРА

ПРИРОДА И ДРУШТВО

ВЕРСКА НАСТАВА

ПРИРОДА И

ДРУШТВО

4.

СРПСКИ ЈЕЗИК

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

ЛИКОВНА КУЛТУРА

ЧУВАРИ ПРИРОДЕ

ЛИКОВНА КУЛТУРА

5.

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

ДОДАТНА

НАСТАВА

ДОПУНСКА НАСТАВА

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

СЛОБОДНЕ АКТИВНОСТИ

6.

/

 

/

/

ЧАС ОДЕЉЕНСКОГ СТАРЕШИНЕ

/

 

Разредна настава

 

Oсновна школа „Рајко Михаиловић“ Бањани Важи од 01.10. 2018. године

 

РАСПОРЕД ЧАСОВА

 

Презиме

и име

 

Предмет

ПОНЕДЕЉАК

УТОРАК

СРЕДА

ЧЕТВРТАК

ПETAK

1

2

3

4

5

6

7

1

2

3

4

5

6

7

1

2

3

4

5

6

7

1

2

3

4

5

6

7

1

2

3

4

5

6

7

Симоновић

Веселинка

Српски језик

 

8

7

5

6

 

 

8

5

7

 

 

 

 

 

6

7

8

5

 

 

 

6

5

 

 

 

 

5

6

7

8

 

 

 

Ђокић

Мира

Руски

језик

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Марковић Растислав

Руски

језик

 

 

 

6

7

5

 

 

 

 

 

 

 

 

7

5

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лазић

Јелена

Енглески језик

 

 

 

 

 

 

 

7

8

5

 

6

 

 

6

 

5

7

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Симић

Никола

Математика

Физика

6

7

 

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

7

6

 

 

 

 

 

 

 

 

6

7

 

6

7

 

 

Мићић

Ивана

Математика

Информатика

 

 

 

 

5

8

 

 

 

 

8

5

 

8

 

5

8

 

 

5

 

6

 

7

 

5

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Граховац

Никола

Историја

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

5

7

 

 

 

 

 

7

6

8

8

Владимир.

Владимир

Географија

8

6

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

7

 

6

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поповић

Грујо

Биологија

 

 

 

 

 

 

 

5

6

8

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

5

8

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Марковић

Драган

Физика

 

 

 

 

 

 

 

6

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

7

 

 

 

 

 

 

 

 

Поповић

Александар

Хемија

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

 

7

8

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Косанић

Горан

Техничко и информат.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

6

7

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

8

 

5

5

 

Церовић

Владимир

Ликовна култура

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

5

5

 

8

6

 

Ашковић

Слободанка

Музичка култура

5

5

6

 

8

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Јовић

Мирослав

Физичко васпитање

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Стефановић

Радоје

Физичко васпитање

7

 

5

8

 

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

5

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

6

5

 

7

 

Рафаиловић

Марко

Верска настава

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

8

6

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OШ „Рајко Михаиловић“ Бањани ИО Врело РАСПОРЕД ЧАСОВА Важи од 01. 09. 2018. године

 

Презиме

и име

 

Предмет

ПОНЕДЕЉАК

УТОРАК

СРЕДА

ЧЕТВРТАК

ПETAK

1

2

3

4

5

6

7

1

2

3

4

5

6

7

1

2

3

4

5

6

7

1

2

3

4

5

6

7

1

2

3

4

5

6

7

Чихорић Игор

 

Српски језик

5

 

6

 

5

 

 

6

8

5

7

 

 

 

 

5

6

7

8

 

 

 

 

5

8

7

 

 

5

7

6

8

 

 

 

Петровић Марија

Француски језик

 

 

 

8

6

5

 

7

 

 

 

 

 

 

6

7

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

 

 

 

 

 

Лазић Јелена

 

Енглески језик

 

 

5

6

7

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

8

7

5

 

 

Бранковић

Љиљана

Математика

 

6

5

7

 

 

 

 

 

 

6

8

5

7

 

8

 

7

6

5

 

 

8

 

 

 

 

 

 

 

6

5

 

7

8

 

Никола

Симић

Физика

 

 

 

7

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Горан

Арсенић

Историја

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

6

8

 

 

8

 

5

6

7

 

Владимировић

Владимир

Географија

 

 

 

 

 

 

 

8

6

7

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

 

8

6

 

Поповић

Грујо

Биологија

7

6

 

5

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

5

6

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Марковић

Драган

Физика

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

6

 

 

 

 

 

 

 

 

6

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поповић

Александар

Хемија

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

8

 

8

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ивана

Мићић

Информатика

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

5

 

6

 

 

 

Косанић

Горан

Техничко Iнформат.

8

8

 

 

 

 

 

 

 

7

7

 

 

5

 

 

 

 

 

 

 

 

7

7

6

6

5

5

 

 

 

 

 

 

 

 

Курјаковић Наташа

Ликовнo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

5

7

 

8

6

 

 

 

 

 

 

 

 

Ашковић

Слободанка

Музичка култура

 

 

 

 

 

 

 

5

5

 

6

7

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Стефановић

Радоје

Физичко в.

Физ.и здрав.

 

 

 

 

 

 

 

 

7

8

 

6

 

5

 

5

6

 

 

 

 

 

 

6

8

5

 

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

Јовић

Мирослав

Изабрани сп

ОФА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Марко Рафаиловић

Верска настава

 

7

8

 

 

6

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ана Илић

Домаћинство

 

 

 

 

 

 

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OШ „Рајко Михаиловић“ Бањани ИО Тулари РАСПОРЕД ЧАСОВА Важи од 01.09. 2018. Године

 

Презиме

и име

 

Предмет

ПОНЕДЕЉАК

УТОРАК

СРЕДА

ЧЕТВРТАК

ПETAK

1

2

3

4

5

6

7

1

2

3

4

5

6

7

1

2

3

4

5

6

7

1

2

3

4

5

6

7

1

2

3

4

5

6

7

Мајсторовић

Ивана

Српски

језик

8

6

 

5

7

 

 

7

8

6

5

 

 

 

6

5

 

 

 

 

 

8

7

5

 

 

 

 

5

7

8

6

 

 

 

Растислав Марковић

Руски

језик

7

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

7

 

6

6

 

 

 

 

 

 

 

 

Павловић

Мирјана

Француски

језик

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

5

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

6

6

 

7

5

 

 

 

 

 

Лазић

Јелена

Енглески

језик

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

5

6

 

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Стаменковић

Тања

Математика

 

 

 

6

8

5

7

 

6

5

7

8

 

 

 

 

5

7

8

 

 

 

6

 

7

 

 

 

 

 

 

8

6

5

 

 

 

 

 

 

Горан

Арсенић

Историја

 

 

 

 

 

 

 

8

7

5

 

6

7

 

 

 

 

 

8

 

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Владимировић

Владимир

Географија

 

 

 

 

 

6

8

 

 

 

 

 

 

 

7

6

7

5

 

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поповић

Грујо

Биологија

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

6

5

5

 

 

Арнаутовић

Гордана

Биологија

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

7

8

7

 

Поповић

Александар

Хемија

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

8

7

8

 

Никола

Симић

Физика

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

7

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

6

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

Косанић

Горан

Техничко и информат.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

6

5

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Милановић

Славиша

Информатика

6

7

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

8

5

7

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Курјаковић Наташа

Ликовна култура

5

5

7

6

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ашковић

Слободанка

Музичка култура

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

6

 

5

7

8

 

 

 

 

 

 

 

 

Урошевић

Милена

Физичко васпитање

 

 

 

 

 

 

 

5

6

 

6

8

5

7

 

 

 

8

6

7

 

 

 

 

7

8

5

 

 

 

 

 

 

 

 

Маријана Калинчевић

Верска настава

 

 

5

7

6

8